Elektrische of plug-in hybride auto leasen
De voordelen van private leasen van een elektrische of plug-in hybride auto
Private lease: één vast maandbedrag, geen onverwachte kosten
Lage verbruikskosten
Via DS Private Lease zijn al onze modellen leverbaar of vind een DS Store of Salon bij u in de buurt voor meer informatie.
| Kostenpost |
Inbegrepen
in private lease? |
Toelichting |
|---|---|---|
| Afschrijving | Ja | De afschrijvingskosten van de auto zijn gedekt in het leasebedrag. |
| Vervangend vervoer | Ja | U krijgt een vervangende auto bij onderhoud of reparatie. |
| Allriskverzekering | Ja | De auto is volledig allrisk verzekerd. |
| Onderhoud en reparatie | Ja | Regelmatig onderhoud en eventuele reparaties vallen onder het contract. |
| Banden | Ja | Vervanging en onderhoud van banden zijn inbegrepen. |
| Brandstof- / elektriciteitskosten | Nee | U betaalt zelf de elektriciteit en/of brandstof die u verbruikt. |
| Eventuele parkeerkosten of boetes | Nee | Parkeerkosten en boetes zijn voor rekening van de bestuurder. |
Kosten- vergelijker
Veelgestelde vragen over DS Automobiles private lease
Welke elektrische DS Automobiles modellen kan ik private leasen?
Welke plug-in hybride DS Automobiles modellen kan ik private leasen?
Welke private lease aanbiedingen zijn er op dit moment bij DS Automobiles?
Wat zijn de contractduur en kilometrage opties bij DS Automobiles private lease
Kan het private lease contract tussentijds worden opgezegd?
Ja, dit kan op twee manieren:
1. Met Private Lease Flex Comfort kunt u uw Private Lease auto onder bepaalde voorwaarden kosteloos vervroegd inleveren. Als er aan de volgende 4 voorwaarden wordt voldaan dan zijn er met Private Lease Flex Comfort géén beëindigingskosten verschuldigd:
- U maakt al langer dan 12 maanden gebruik van uw Private Leaseauto;
- U heeft tot het moment waarop u de auto wil inleveren aan alle voorwaarden voldaan die bij deze overeenkomst horen;
- U kunt de bedragen voor uw Private Leaseovereenkomst niet meer betalen wegens één van de volgende redenen:
- De eerste contractant is overleden
- U bent gedwongen ontslagen, buiten uw schuld om
- U bent voor 80% arbeidsongeschikt
- U bent gescheiden of u heeft een geregistreerd partnerschap ontbonden
- U kunt schriftelijk aantonen dat één van de hierboven genoemde oorzaken voor minder inkomsten voor u van toepassing is. Ook kunt u aantonen dat de situatie pas is ontstaan, nadat u in de Private Leaseauto bent gaan rijden.
De beëindigingskosten komen ook te vervallen met Private Lease Flex als u na één leasejaar emigreert.
2. U kunt ook zonder een Private Lease Flex overeenkomst de private lease beëindigen, in dit geval zullen er wel kosten aan verbonden zijn in de vorm van een opzegvergoeding.